• Nederlands
  • Français

23 tot 25 oktober 2015

Nieuwpoort International Boat Show - Nieuw en tweedehands voor professionelen en particulieren.

Nieuwpoort van 23 tot 25 oktober 2015

Nieuwpoort International Boat Show - Nieuw en tweedehands voor professionelen en particulieren.

Nieuwpoort van 23 tot 25 oktober 2015

Nieuwpoort International Boat Show - Nieuw en tweedehands voor professionelen en particulieren.

Nieuwpoort van 23 tot 25 oktober 2015

Exposantenlijst

Reeds ingeschreven Exposanten:

                   Altair                                                  www.altairvaarschool.be

 

                   Aqualift                                               http://www.aqualift.net/

 

                 Artois Plastics                                      http://www.artois.be/

 

  GJW Insurance                                    http://www.gjw-verzekeringen.be/

 

                   Bart Thurman Jachtservice               http://www.bartthurman.be/

 

                BBoat                                                www.bboat.be

 

     Belgisch instituut voor postdiensten en telecommunicatie    http://www.bipt.be/

 

                    Booot                                                Booot.be

                    Blackton                                           http://www.blackton.be/

 

                   Bleu Marine                                       http://www.bleumarine-fr.com/

 

          Brugge Marine Center                      http://www.bruggemarinecenter.com/

 

                   Cruise Travel                                     http://www.cruisetravel.be/

 

 

                    ETB Paul De Lange                         http://www.etbpauldelange.be/

                    Delta Yachts                                   www.deltayacht.com

 

            Delta Watersport                              http://deltawatersport.nl/

                    Dockmate                                        http://www.dockmate.eu/nl/

 

                                                  De Jonghe Boot Import                   [email protected]

 

                    Sail Select Belgium                          www.sailselect.be

 

                     Harsonic                                           www.harsonic.com

 

                     Huysman                                         http://www.huysman.be/

                     H2O Sailing                                    http://www.h2osailing.be/

                      Indumar                                           http://indumar.be/

                      Interboat                                          http://www.interboat.com/

 

                     Jachttimmerwerken Bruggeman     http://www.jachttimmerwerken.be/

 

                     Jachtwerf de Grevelingen               www.jachtwerfdegrevelingen.nl/

 

                    Jansserv                                         

 

 

                     Les joyeux marins                            http://www.veste-en-voile.fr/

 

                     Lefebvre Sails                                  http://www.lefebvresails.com/

 

 Linssen yachts                           http://www.linssenyachts.com
 

                          Lee sails                                     www.leesails.be

                         Marinex                                        http://www.marinex.be/

 

                          M M Yachting                             http://www.mmyachting.be

 

                          Mobile yacht Clean                    http://www.mobileclean.be/

 

                          Marine Technics                        http://www.marine-technics.be/

 

                          MDK                                           http://www.agentschapmdk.be/

                          MITS                                           www.mits-bvba.be

                          Nautibel                                      www.nautibel.be/

          Navis Yachts                               www.navis-yachts.be/

                        Navi-Sell                                      www.navi-sell.com

 

               Nautiv                                          http://www.nautiv.be/

 

              Net Yachting                                http://www.netyachting.com/

 

                          NovaYachting                            http://nova-yachting.nl/

 

                        Polydesign                                   http://www.polydesignbvba.be/

 

                         PowerBoat                                  http://www.powerboatscenter.be/

                        PPA Electronics                           http://www.ppa-electronics.com/

                      Promotie Binnenvaart Vlaanderen http://www.binnenvaart.be/

 

       Riba Trailers                                  http://www.riba.be/

 

                     Seashop                                         http://www.seashop.be/ 

 

                      Shipshop Travel                           http://www.shipshop.be/

Seijsener rekreatietechniek  www.seijsener.com

 

                      Spidex                                          http://www.spidex.be/

                Star Clippers                                www.starclippers.com

 

            Stad Gent                                     http://www.gent.be/

 

 

                      West-Diep Yachts                        http://www.westdiep.com/

                      Westhoek marina's                      http://www.westhoekmarina.be/

 

                    Winning Sails                                http://www.winningsails.be/

 

                    Yacht Care                                    http://www.yachtcare.be/

 

                    Yachtlink                                       http://www.yachtlink.be/

 

                    Yachtcharter Gent                         http://www.yachtchartergent.com

                    De Valk Zeeland                           http://www.devalk.nl/

 

                   Varen                                              http://www.varen.be/

 

                  Vlaamse Pleziervaart Federatie      http://www.vpf.be/

 

                  Wittevrongel                                     http://www.wittevrongel.be/

 

                World Canals Conference                http://www.worldcanalsconference.org/

                  Zeilmakerij Toussein                        http://www.zeilmakerijtoussein.be/

 

            Vlaamse Motorvaartschool               http://vlaamsezeezeilschool.be/ 

 

            Vlaamse Zeezeilschool                    http://vlaamsezeezeilschool.be/

 

           VVW Recrea                                     http://www.vvw.be/

 

Cobbaert